Ücretsiz Poker Turnuvaları ( Freeroll )

PokerÜcretsiz Poker Oynayabileceğiniz Siteler 

Online poker Facebook sayesinde ülkemizde oldukça meraklı ve oyuncu kazandı . Fasulyeden ücretsiz olarak oynanan oyunlar yeni insanlar tanımak açısından faydalı oluyor . Ancak bedava poker oynarken para kazanma fırsatları sunmaya başladı . En bilinen yöntem poker çip satışı yaparak gelir elde edilmesi . Bunun dışında freeroll turnuvaları oynayarak para kazanma imkanıda var . Freeroll , poker sitelerinin sunduğu promosyonlardır . Ücretsiz katıldığınız turnuvalarda ilk sıralarda yer alrsanız eğer nakit ödül kazanıyorsunuz . Daha sonra bu parayla masalara oturup çoğaltabilirsiniz .

 

Bilinen en büyük poker odaları Pokerstars ve Fulltilt pokerdir . Bu sitelerde her gün yüzlerce ücretsiz turnuvaya rastlayabilirsiniz . Turnuvalar biletli katılımlı, şifreli ve herkese açık olarak üç çeşit oluyor . Tabi birde para ile katılınan turnuvalar var ancak bu şuan konumuz dahilinde değil . Genellikle freerollerde 1000 kişi civarı oyuncuyla oynuyorsunuz . Oyuncular bedava katıldıkları için pek düşünmeden oyun oynuyorlar ve ciddiye alırsanız ödül kazanmanız içten bile değil . Bu şekilde girdiği bir turnuvadan kazandığı 5$  ile  35.000 kazanan bir arkadaşı tanıyorum . İnanmayıp ispat isteyen olursa eğer seve seve verebilirim .

 

Şifreli turnuvalar için şifreleri yabancı poker forumlarında bulma imkanına sahipsiniz . Google arama motorunda ararsanız bir çok İngilizce site bulabilirsiniz .  Eğer boş vaktiniz çok fazla ve poker oynamayı seviyorsanız bu yerleri takip ederek günün her saati turnuva bulabilirsiniz . Ayrıca Türkçe bazı bahis forumlarında şifreler ve turnuvaların haberlerini bulabilirsiniz .  Ancak bu gibi işlere kendinizi fazla kaptırıp bilgisayar başında uzun süre zaman geçirmek sağlığınıza zarar verebilir .

 

Yabancı ve güvenilir olan poker siteleri hangileri olduğunu gelecek yazılarımızda bulabileceksiniz .  Ayrıca ücretsiz turnuvalarla ilgilide ilgilenenler için ufak bir site listesi hazırlamayı düşünüyorum . Takip ederseniz umarım bu bilgiler sizin yararınıza olacaktır .

Bol şans…

Poker Siteleri