Misli

misliOnline olarak İddaa oynatan Misli.com sitesine para yatırma ve çekme ile ilgili oldukça fazla seçenek vardır . Bankalar , Turkcell ve Avea mobil ödeme ayrıca Ptt yöntemiyle ödeme yapılabilir . Misli sitesinde normal bayiiden oynadığınız aynı oranlarla oynanmaktadır . Bunun dışında oynadığınız kazanan , kaybeden bütün kuponlarınızı görebilme imkanı sağlıyor . Ayrıca Misli Puan olarak isimlendirilen oynadığınız para karşılığında hesabınızda biriken puanları belli bir seviyeye gelince kullanabiliyorsunuz . Bunu düz anlatmak gerekirse her 100 Tl lik oyununuzda 1 Lira bonusa hak kazanıyorsunuz .

Misli Para Yatırma

Siteye kredi kartı ile para yatırma olanağı şuan için mümkün değildir . Tüm bankalara üzerinden internet şubesi yardımıyla yatrma yapılabilir .  Garanti Bankası ve İş Bankası ile cep şubesi ,  Atm den kartlı ve kartsız para yatırılmaktadır . Denizbank ve HSCB bankalarıyla banka atmlerinden kartlı ve kartsız para yatırabilirsiniz . Bu bankalardan yapılan işlemlerde 1 – 3 Tl arası işlem ücreti alınmaktadır . Bunlar dışında yukarıda belirttiğimiz gibi Turkcell ve Avea hatlarınızdan mobil olarak anında para yatırılabilmektedir . Ptt şubelerinden 2,5 Lira işlem ücreti karşılığında hesabınıza yatırabilirsiniz .

Misli Para Çekme

Anlaşmalı olduğu bankalar ile para çekme yaptığınızda saat 10:00 – 24:00 arası yapılacak taleplerinizde hesabınıza 15 dakika içinde ödemeniz geçecektir . Anlaşmalı olmadığı bankalarda ise çalışma saatleri içinde yapacağınız taleplerde yine aynı süre zarfında paranız yatırılacaktır . Ancak mesai dışında yapacağınız para çekme talepleri bir sonraki güne sarkacaktır .

www.misli.com sitesinde bunların dışında yorum analiz bölümü bulunmaktadır . Burada ünlü spor yorumcuları tarafından yazılan maçların yorumlarını bulabilirsiniz . Canlı maç sonuçları  , İddaa programı , Türkiye ve Avrupa liglerindeki maçların istatistikleri , maç sonuçları ve puan durumlarını bulabilirsiniz .

 

700TL 'ye kadar %200 bonus
ŞİMDİ OYNA