Forvetbet 3 Büyükler Bonusu

forvetbet-logo (2)

İyi bir futbol hayranıysanız, büyük ihtimalle siz de Türkiye’deki sporseverlerin hemen hepsi gibi Spor Toto Süper Lig’deki olağanüstü şampiyonluk yarışını nefesinizi tutup izliyorsunuzdur. Geçtiğimiz yıllarda bir takımın puan farkını açıp şampiyonluğa ilerlemesine veya yarışın iki takım arasında geçmesine alışıktık. Fakat bu sene Beşiktaş, Galatasaray ve Fenerbahçe arasında gerçekten nefesleri kesen bir mücadele var.

Siz de üç büyüklerin taraftarlarından biriyseniz veya şampiyonluk yarışını keyifle takip ediyorsanız, şimdi sizi daha da keyiflendirecek bir haber vereceğiz: Forvetbet üç büyükler bonusu ile üç büyüklerin nefes kesen şampiyonluk yarışından ek kazanç elde edebilirsiniz!

Forvetbet3buyukler
Forvetbet üç büyükler bonusu, üç büyüklerin o hafta oynayacakları maçları kazanması üzerine kurulu. Yani, kazanmanız için hem Fenerbahçe’nin, hem Galatasaray’ın hem de Beşiktaş’ın kazanması gerekiyor. Üç büyüklerin şampiyonluğu ne kadar istediklerini ve diğer takımlarla aralarındaki güç farkını hesaba katarsanız, bu fırsattan kazanç elde etme olasılığınızın ne kadar yüksek olduğunu görebilirsiniz!

Bu muhteşem bonustan yararlanmak için ilk yapmanız gereken Çarşamba veya Perşembe günleri Forvetbet hesabınıza herhangi bir para yatırma yöntemi ile en az 100 TL yatırmak. Daha sonra, aynı gün içerisinde Galatasaray, Beşiktaş ve Fenerbahçe’nin o hafta oynayacakları maçları kazanacaklarına dair üçlü kombine kupon yapmanız gerekiyor. Bu kupona en az 100 TL yatırmanız gerektiğini de hatırlatalım. Hepsi bu! Eğer o hafta sonu üç takım da maçlarını kazanırsa, kazandığınız miktarın %10’u kadar bonus hesabınıza yatacak! Burada yatırdığınız paranın değil, kazanacağınız miktarın %10’unu bonus olarak kazanacağınızı unutmayın: Dolayısıyla, yüksek bonus kazançları elde etmek için yüksek meblağlarda para yatırmanız şart değil; kupon oranınız ne kadar yüksek olursa o kadar çok bonus kazanacaksınız.

Forvetbet 3 büyükler bonusu kapsamında kullanıcılarına maksimum 150 TL’lik bonus sunuyor. Her kullanıcı bu bonustan haftada bir kere yararlanabiliyor. Dolayısıyla, eğer isterseniz her hafta yukarıda saydığımız şartları yerine getirerek bonus kazanabilirsiniz. Son olarak, kazandığını bonusu çekmeden önce en az 1,80 orandan 5 kere çevirmeniz gerektiğini hatırlatalım. Bonus çevrimine canlı bahisler de dahil!

Forvetbet 3 büyükler bonusu ile bu sezon nefes nefese geçen şampiyonluk yarışını hangi takım kazanırsa kazansın, kazanan siz olacaksınız!