Birebin Vip Üyelik

birebinvip

Online İddaa oynatan siteler arasına en son dahil olan Birebin sitesi yaptığı değişik uygulamalarla müşterileri için farklılıklar yaratmaya devam ediyor . En son yeniliğiyle Birebin Vip Üyelik  sistemini devreye soktu . Üstelik vip üye olmak için yapmanız gereken sadece 30 Temmuz 2012 tarihine kadar siteden kupon yapmanız. Bu kampanya daha çok gelecek sezon için hazırlanmış gibi duruyor . Site , vip üyelerine çeşitli promosyonlar sunacak ve İddaa oynarken daha rahat işlemler gerçekleştirebileceksiniz. Özellikle ilk çıktığında dikkati çeken özelliklerinden birisi de Facebook ile bağlanma imkanı vermesi ve para yatırma işlemlerinde komisyon uygulanmamasıdır . Gelin diğer özelliklerini ve öteki sitelerle olan farklarını gözden geçirelim . Eğer özellikleri sizin için yeterliyse kupon yapmaya buradan devam edebilirsiniz. Vip üyelikte yararlanmak için belirtilen tarihe kadar üye olmayı unutmayın .

 

 

 

 Birebin Para Yatırma Kolaylığı

Yukarıda da belirttiğimiz gibi Birebin sitesini diğer sitelerden ayıran en önemli fark para yatırma ve çekme konusunda kullanıcılarına sunduğu imkanlar diyebiliriz. Anlaşmalı olduğu bankalar üzerinden yapacağınız para çekme işlemleri eft saatleri içinde 5 dakikada hesabınıza gelecek .  Aynı zamanda yine anlaşmalı olduğu bankalar üzerinden para yatırdığınızda hiçbir komisyon ödemeyeceksiniz.  Alınan ufak masraflar insanın canını sıkabiliyor . Site bu özelliğiyle tercih edilebilir gözüküyor .

Yine para işlemlerinde mobil ödeme sistemini kullanabilirsiniz . Turkcell ve Avea üzerinden yapacağınız yatırma işlemlerinde aynı şekilde komisyon alınmamaktadır . Bu gibi uygulamaların vip sistemi devreye girdiğinde daha da çeşitleneceğini düşünüyorum .

 

Kupon Paylaşma ve Diğer Özellikler

Yaptığınız kuponları tüm kullanıcılarla paylaşmak ister misiniz ? Birebin sitesi  size bu fırsatı sunuyor ve Facebook ve site üzerinden kullanıcı adınız ile birlikte kuponlarınızı yayınlayabiliyorsunuz .  Diğer kullanıcıların paylaştığı kuponlar sizde farklı fikirler oluşturabilir ve bu yararlı olacaktır .

Aynı zamanda sitenin uzman kadrosu da günlük olarak kuponlar yayınlamaktadır . Bunların dışında diğer sitelerde bulunan canlı maç skorları ekranı , en çok oynanan maçlar listesi gibi uygulamalar bulunmktadır . Bp ( Birebin Para ) sistemiyle kupon yaptıkça puan kazanabilir ve birikince yine kupon yapmak için kullanabilirsiniz .

 

Yukarıda saydığımız avantajlar ve özellikler sizin için ilgi çekici ve yeterli ise artık kuponlarınızı buradan yapabilirsiniz .  Herkese bol şanslar .