Bets10 Tahmin ile Futbol Bilgini Konuştur

Birbirinden ilginç ve kazançlı promosyonları ile tanıdığımız Bets10, kullanıcılarının karşısına bir kez daha muhteşem bir promosyonla çıkıyor. Aslında buna bir bonus fırsatı demekten ziyade, bir bonus oyunu olarak adlandırmak daha doğru olur. Operatörün yeni promosyonu Bets10 Tahmin ile futbol bilginizi konuşturarak her hafta birbirinden kazançlı bonusların sahibi olabilirsiniz!

Bets10 tahmin nedir?

Bets10 Tahmin, Bets10 müşterilerinin her hafta Türkiye Süper Ligi, İngiltere Premier Ligi, La Liga, Bundesliga, Seria A ve Ligue 1 liglerinde düzenlenen yarışmalara karılabileceği ve yapacağı tahminler sonucunda ilk 10’a girecek olan müşterilerin toplamda 3.000 TL’lik bonusun sahibi olacağı benzersiz bir tahmin yarışması.

Yarışma tüm Bets10 kullanıcılarının katılımına açık. Yarışmaya katılmak ve tahmin yapmak için, Bets10 hesabınıza giriş yaptığınızda gelen kutunuzda bulabileceğiniz yarışma biletindeki kod numaranızı kullanmanız gerekiyor. Her hafta Cuma günü saat 14:00’a kadar yarışmaya katılmayı ve tahminlerinizi yapmayı unutmayın!

Nasıl tahmin yapacaksınız?

Tahmin yarışmasına katılmak için sitedeki linke tıklayarak Bets10 Tahmin web sitesine gitmeniz gerekmektedir. Siteyi görüntülediğinizde, karşınıza bir giriş sayfası çıkacak. Bu ilk girişiniz ise, “Kayıt ol” bölümünden siteye kaydolmalısınız. Kaydolurken, Bets10 hesabınızda kayıtlı olan email adresinizi girdiğinizden emin olun, zira hem hesabınıza gönderilen kodu kullanacağınızdan, hem de kazanacağınız bonus bu hesaba ödeneceğinden kayıtlı email adresleriniz mutlaka uyuşmalıdır.

Bets10 Tahmin hesabınıza giriş yaptıktan sonra, o hafta tahmin yarışmasının açık olduğu ligleri göreceksiniz. Bu liglerden herhangi birisine tıkladığınızda, o hafta yanıtlamanız gereken soruları göreceksiniz. İşte bu sorulardan bazıları:

 • Süper Lig’de bu hafta toplam kaç gol atılır?
 • Türkiye Süper Ligi’nde bu hafta direkt frikikten kaç gol atılır?
 • Türkiye Süper Ligi’nde bu hafta yerli oyuncular mı yoksa yabancı oyuncular mı daha çok gol atar?
 • Türkiye Süper Ligi’nde bu hafta en az bir tane kendi kalesine gol atan futbolcu çıkar mı?
 • Türkiye Süper Ligi’nde bu hafta eski takımına karşı gol atan futbolcu çıkar mı?
 • Türkiye Süper Ligi’nde bu hafta kaç kafa golü atılır?
 • Türkiye Süper Ligi’nde bu hafta ceza sahası dışından kaç gol atılır?
 • Bu hafta maçların herhangi birinde ilk 5 dakika içerisinde gol atılır mı?
 • Ligde bu hafta kaç kırmızı kart çıkar?
 • Türkiye Süper Ligi’nde bu hafta hat-trick yapan futbolcu çıkar mı?
 • …. maçı nasıl sonuçlanır?
 • …. maçında en az bir kırmızı kart çıkar mı?
 • …. maçında 9.5 korner üst olur mu?

Tahminlerinizi girdikten sonra sayfanın en altına Bets10 gelen kutunuzdaki kodu girerek formu gönderebilirsiniz. O haftaki maçlar tamamlandıktan sonra yine bu sayfadan kaç puan kazandığınızı görebilirsiniz. Bets10 her hafta her bir soru için 10.000 puanı o soruyu doğru cevaplayan kullanıcı sayısına bölerek dağıtacak. Böylece daha zor soruları bildiğinizde daha fazla kazanç elde edeceksiniz!

Yarışmada her hafta ilk 10’a girerek ödül kazanabilirsiniz. İşte alacağınız dereceye göre kazanacağınız ödüller:

 1. 225 TL
 2. 100 TL
 3. 55 TL
 4. 35 TL
 5. 25 TL
 6. 20 TL
 7. 15 TL
 8. 10 TL
 9. 10 TL
 10. 5 TL

Futbol bilginize güveniyorsanız, Bets10 Tahmin yarışmasına mutlaka katılın. Çok eğlenecek ve çok kazanacaksınız!

500TL 'ye kadar %100 bonus
ŞİMDİ OYNA