14 – 15 Nisan Bahis Tahminleri

levantebarcelonaLevante –  Barcelona

Barcelona , haftaya yapacağı Real Madrid maçı öncesi zorlu bir deplasmana çıkıyor . Liderle arasındaki puan farkının açılmaması için bu maçta var gücüyle saldırıp kazanmak isteyecektir . Ellerinde bol gol silahı olan Barca tüm imkanlarını ortaya koyacaktır . Ancak ilk dörde kalıp Şampiyonlar Ligi’ne gitmek isteyen Levante kendi seyircisi önünde kolay lokma olmadığını kanıtlamak isteyecek .  Ligin flash ekiplerinden olan ev sahibi ekip özellikle kendi sahasında rakiplerini bir hayli zorluyor .  Bu maçta da benzer bir durumla karşılaşabiliriz .

Ne olursa olsun El Clasico öncesi puan kaybına tahammülü olmayan Barcelona zorlansa bile bu maçı kazanabilecek güçte olduğunu düşünüyorum .

Tahmin : Barcelona Kazanır

 

Bayern Munih – Mainz

Şampiyonluk şansı nerdeyse kalmayan Bayern Munih için artık Şampiyonlar Ligi daha önemli. Lider Dortmund aradaki farkı bi hayli açtı ve onlarda umut bırakmadı. Lig ortalamasına bakıldığında Munih ekibi genelde gollü karşılaşmalar çıkarıyor. Real Madrid maçı öncesi rotasyon yapıp yedek ağırlıklı bir kadroyla sahaya çıkabilirler.

Ev sahibi Mainz artık düşme potasının üzerine çıktı ve biraz rahatladılar. Geçen hafta gollü bir galibiyet aldılar ve artık gelecek sezonu düşünmeliler. İki takımda bol gollü maçlar çıkardığı düşünüldüğünde istatistiklere güvenip üst seçeneği terciih edeceğim .

Tahmin : Üst

 

Cesena – Juventus

Ligden düşmesine kesin gözüyle bakılan Cesena bu hafta ligin en zorlu ekibiyle evinde karşılaşıyor . Juventus için tek parola şampiyonluk ve bunun için herşeyi yapıyorlar . Rakibini küçümseyip olası bir iş kazasından çekindiklerinden bu maçı da dciddiye alıp sahaya çıkacaklardır. Bana göre Juve rahat bir galibiyet alacaktır . Ancak verilen oran bizi pek tatmin etmeyebilir.

Tahmin : Juventus Kazanır

Bol şanslar…